(061) 212-44-10
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Семінар з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів у Мелітопольському УДКСУ Запорізької області

Опубліковано 09 серпня 2019 року, 16:01

           08 серпня 2019 року Мелітопольським управлінням Державної казначейської служби України Запорізької області проведено семінар на тему: «Основні підсумки роботи зі складання та подання фінансової та бюджетної звітності за перше півріччя 2019 року розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів із застосуванням автоматизованої системи подання електронної звітності АС «Є-Звітність».

           У семінарі взяли участь представники 27 головних розпорядників бюджетних коштів та  представники 2 розпорядників бюджетних коштів, зокрема установи, які отримали попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства за результатами роботи у першому півріччі 2019 року .

           На порядок денний винесено питання організації процесу складання і подання фінансової та бюджетної звітності,  аналіз роботи за перше півріччя 2019 року, основні причини порушень бюджетного законодавства, а саме подання установами індивідуальних та зведених форм звітності у неповному обсязі. 

           Також наголошено на необхідності посилення клієнтами Управління бюджетної дисципліни зокрема, з питань дотримання термінів та якості подання форм фінансової та бюджетної звітності, термінів реєстрації зобов’язань та фінансових зобов’язань, оформлення підтвердних документів, порядку та термінів відкриття (закриття) рахунків та інших порушень бюджетного законодавства.

           Семінар пройшов в атмосфері конструктивного діалогу і сприятиме дотриманню розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів бюджетного законодавства .