(061) 212-44-10
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робочі візити начальника Головного управління до територіальних управлінь області

Опубліковано 09 серпня 2019 року, 10:29

07-08 серпня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області Едуард Старосельський здійснив робочі візити до управлінь Казначейства в Оріхівському, Пологівському, Більмацькому та Розівському районах.

У рамках робочих поїздок очільник казначейської служби області проінспектував стан матеріально-технічного забезпечення територіальних управлінь та дотримання правил пожежної безпеки в адміністративних будівлях органів Казначейства.

Так, Едуард Старосельський відзначив покращення умов праці працівників УДКСУ в Оріхівському районі щодо створення належних умов як для працівників, так і для клієнтів завдяки співпраці з об’єднаними територіальними громадами району.

Під час перебування в УДКСУ у Пологівському районі начальник Головного управління обговорив питання казначейського обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» з бухгалтером Новоселівської сільської ради Пологівського району Іриною Качур і бухгалтером Пологівської районної державної адміністрації Оленою Шептій.

У ході спілкування з керівниками усіх відвіданих управлінь начальник Головного управління звернув увагу на необхідність постійного проведення роботи з органами Пенсійного фонду України та стягувачами щодо опрацювання документів по КПКВ 3504040 «Заходи щодо виконання рішень суду, що гарантовані державою», за якими на теперішній час надійшла черговість виконання, на предмет актуалізації реквізитів банківських рахунків стягувачів та інформації для перерахування коштів поштовим переказом.

Під час зустрічей з колективами УДКСУ обговорювалися питання, пов’язані із запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні, та окремі питання кадрового і матеріального забезпечення підпорядкованих установ.

Начальник Головного управління наголосив, що подальші зміни адміністративно-територіального устрою призведуть до оптимізації роботи в державному секторі та відповідно до посилення персональної відповідальності кожного працівника за свою ділянку роботи.