(061) 212-44-10
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Нарада з територіальними управліннями Запорізької області

Опубліковано 02 серпня 2019 року, 15:42

      01 серпня 2019 року Головним управлінням Державної казначейської служби України у Запорізькій області в режимі аудіоконференції проведено нараду з працівниками управлінь Державної казначейської служби України Запорізької області.

         Нараду провели заступник начальника Головного управління О. Устименко, начальник управління бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів-головний бухгалтер О. Горулько, начальник управління консолідованої звітності С. Коцарь, начальник управління міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів І. Клименко.

         Розглянуто наступні питання порядку денного:

      1. Організація роботи органів Казначейства в процесі відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій з виконання бюджетів, ознаки кодування та встановлення аналітичних параметрів рахунків.

       2. Редагування аналітичних параметрів рахунків при проведенні в АС «Є-Казна» розпоряджень та розподілів на виділення асигнувань місцевих бюджетів.

          3. Актуальні питання складання звітності з виконання бюджетів.

     Доповідачі детально зупинилися на питаннях порядку денного, виділили проблемні питання та шляхи їх вирішення, надали консультації та відповіді на запитання.

         Проведення нарад з територіальними управліннями носить системний характер та сприяє підвищенню якості виконання посадових обов’язків працівниками органів Казначейства області.