(061) 212-44-10
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Нарада в УДКСУ у м. Запоріжжі Запорізької області

Опубліковано 02 вересня 2019 року, 17:36

            30 серпня 2019 року в управлінні Державної казначейської служби України у  м. Запоріжжі проведено нараду з представниками Вознесенівського управління у м. Запоріжжі Головного управління ДФС у Запорізькій області, Запорізького управління офісу великих платників податків ДФС, Департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради.

            Завідувач сектору надходжень Таісія Заяц повідомила присутнім інформацію щодо реалізації постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”, згідно з якою номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів і набуде чинності з 01.10.2019.                         

           Присутнім було повідомлено, що реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN по Запорізькій області, розміщено на вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області офіційного вебпорталу Державної казначейської служби України в мережі Internet за посиланням https://zap.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv.

            По закінченню наради надано вичерпні відповіді на запитання.