(061) 212-44-10
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

"Круглий стіл" в УДКСУ у м. Запоріжжі Запорізької області

Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 16:06

«Круглий стіл» в  УДКСУ у мЗапоріжжі

30 вересня 2019 року заступником начальника відділу звітності та бухгалтерського обліку УДКСУ у м. Запоріжжі Людмилою Стичук проведено «круглий стіл» на тему: «Дотримання вимог наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2012 № 758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України» в частині оформлення карток із зразками підписів та відбитка печатки» за участю розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

В ході зустрічі розглянуто питання щодо правильності оформлення та подання карток із зразками підписів та відбитка печатки.

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів було наголошено, що у разі звільнення та/або призначення хоча б однієї з посадових осіб, що мають право першого та другого підпису, протягом п’яти робочих днів з дати звільнення та/або призначення до органу Казначейства подається нова картка із зразками підписів та відбитком печатки.

На «круглому столі» було звернуто увагу присутніх на відповідальність клієнта за своєчасність внесення змін до картки, за правильність її оформлення та достовірність наведеної в картці інформації.

Робоча зустріч пройшла в дружній атмосфері, запрошені висловили подяку та побажання надалі проводити аналогічні заходи для отримання роз’яснень щодо підготовки документів, які подаються органам Казначейства.