(061) 212-44-10
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області приймає гостей

Опубліковано 03 березня 2020 року, 17:50

03 березня 2020 року до Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області в рамках вивчення дисципліни «Казначейська справа» завітали майбутні казначеїв – студенти торгового коледжу Запорізького Національного університету.

Після короткого знайомства зі структурою Головного управління, гостей запросили до зали засідань, де вони поспілкувалися з керівниками самостійних структурних підрозділів. Зокрема, Максимом Зайцем – начальником управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів, Оленою Абрахіною – начальником  управління бюджетних надходжень та казначейських операцій, Іриною Клименко – начальником управління міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів, Світланою Коцарь – начальником управління консолідованої звітності. Досвідчені казначеї поділилися практичним досвідом роботи стосовно здійснення розрахунково-касового обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та видатками, веденням бухгалтерського обліку всіх надходжень і витрат державного та місцевих бюджетів тощо. 

Після майже двогодинного діалогу з численними запитаннями гостей та розлогими відповідями господарів, для студентів було проведено невеличку екскурсію по Головному управлінню, де вони також мали нагоду поспілкуватися із фахівцями Казначейства, а саме - зі спеціалістами відділів, що входять до складу управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів.

Варто відзначити, що під час відвідин гості цікавилися можливістю проходження виробничої практики на базі Головного управління і подальшого працевлаштування в органах Казначейства області. На всі запитання були надані вичерпні відповіді.

На завершення, студенти подякували керівництву Головного управління за гостинний прийом та можливість на власні очі побачити роботу Казначейства зсередини.